Legnickie Spotkanie Biznesu

Legnickie Spotkanie Biznesu

Data spotkania:

  18:00 21 lip 2023

Rodzaj spotkania

Zamknięte

Miejsce:

  Legnica, Winnica Gryszkiewicz, ul. Lubińska 3

Opis spotkania

Zapraszamy Cię na wyjątkowe, zatopione w luksusie spotkanie w winnicy Gryszkiewicz.

 

Ten niepowtarzalny wieczór stanie się podróżą dla Twoich zmysłów, która przeniesie Cię do najbardziej prestiżowych winnic świata - od słońca skąpanych wzgórz Włoch, przez dziką naturę Niemiec, hiszpańską pasję, francuski szyk, aż po zielone krainy Nowej Zelandii.

 

Nasza starannie wyselekcjonowana kolekcja białych win sprawi, że każdy łyk stanie się niezrównanym doświadczeniem. Przy każdym kieliszku, pozwól sobie na chwilę zapomnienia i pozwól winu opowiedzieć swoją historię.

 

Ale co to za degustacja bez odpowiednich akompaniamentów? Wyselekcjonowane przez nas wykwintne sery i delikatne wędliny doskonale podkreślą bukiet aromatów każdego z degustowanych win. A to jeszcze nie koniec kulinarnych niespodzianek. Czeka na Ciebie prawdziwe mistrzostwo - nasze domowe podpłomyki, które smakiem i zapachem przeniosą Cię wprost do serca naszej rodzinnej winnicy.Przyłącz się do nas na ten magiczny wieczór. Wśród krzewów winorośli i pod czarującym, nocnym niebem, delektuj się smakiem doskonałych win i wyrafinowanych przysmaków. To nie jest zwykłe zaproszenie, to klucz do królestwa zmysłów. Przyjmij go i spędź z nami wieczór, który na zawsze zostanie w Twojej pamięci jako synonim luksusu i wyjątkowości.

 

Ale co to za degustacja bez odpowiednich akompaniamentów? Wyselekcjonowane przez nas wykwintne sery i delikatne wędliny doskonale podkreślą bukiet aromatów każdego z degustowanych win.

 

A to jeszcze nie koniec kulinarnych niespodzianek. Czeka na Ciebie prawdziwe mistrzostwo - nasze domowe podpłomyki, które smakiem i zapachem przeniosą Cię wprost do serca naszej rodzinnej winnicy.

 

Przyłącz się do nas na ten magiczny wieczór i spędź z nami chwile, które na długo zostaną w Twojej pamięci.

 

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x