PKB na konferencji organizowanej w ramach Ministerstwa Sportu

Dziś Prezes Partnerskich Klubów Biznesu, Radosław Rogiewicz wziął udział w konferencji organizowanej przez Akademię Zarządzania Sportem. Odbyła się ona na PGE Narodowym w Warszawie.

Akademia Zarządzania Sportem jest to projekt działający w ramach Ministerstwa Sportu i Turystyki, a do życia powołany został 12 kwietnia 2018 roku. Celem Akademii Zarządzania Sportem jest podnoszenie kwalifikacji z obszarów takich jak np. marketing czy zarządzanie. Odbywa się to podczas szkoleń, na których zaproszeni prelegenci dzielą się z gośćmi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dziś (tj. 2.07.2018) odbyło się kolejne szkolenie noszące tytuł PR związku sportowego. Sponsoring w sporcie. Radosław Rogiewicz podczas szkolenia opowiedział o projekcie, jakim są Partnerskie Kluby Biznesu oraz przedstawił jego główne założenia i zalety.

W konferencji udział wzięli przedstawiciele m.in  Związków Piłki Ręcznej, Triathlonu i Sportów Walki. Projekt, jakim są Partnerskie Kluby Biznesu wzbudził duże zainteresowanie wśród osób obecnych, a jego założenia oraz efekty jakie przynosi członkostwo w nim spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem. Wśród nich nie zabrakło również wielu ofert współpracy.

Dzięki konferencji zorganizowanej przez Akademię Zarządzania Sportem, Partnerskie Kluby Biznesu zyskały jeszcze większą popularność wśród przedstawicieli różnego rodzaju organizacji sportowych.

scroll to top