PKB Poznań - Nasz zespół

Izabela Krukowska-Tokarek

Izabela Krukowska-Tokarek

Koordynator

Koordynuję działaniami w poznańskim klubie zarówno w zakresie przepływu informacji, komunikacji jak i realizacji zadań. Odpowiadam m.in. za wdrożenie nowych Partnerów, wsparcie menadżerskie, bieżący kontakt z Partnerami przy współtworzeniu projektu. Na bieżąco jestem w kontakcie poznańskimi Partnerami, a również innymi Koordynatorami, klubami projektu PKB.

Przemysław Wichłacz

Przemysław Wichłacz

Koordynator

Wspieram działania koordynatora, wprowadzam nowych Partnerów w struktury działania Partnerskich Klubów Biznesu oraz na bieżąco realizuje z nimi wyznaczone cele i działania. Jestem odpowiedzialny również za poznańskie social media, w tym m.in. wykorzystanie możliwości marketingowych przez partnerów PKB.

Agata Krukowska

Agata Krukowska

Organizator / Wsparcie biznesu

Od dwóch lat jestem w teamie PKB Poznań. W Partnerskich Klubach Biznesu mogę realizować dwie swoje pasje: organizację spotkań w Poznaniu oraz wspieranie Partnerów w działaniach w klubie. Obydwie te funkcje łączą w sobie kontakt z ludźmi. Moja otwartość w komunikacji uławia mi możliwość komunikacji z Partnerami i tym samym pomoc w realizowaniu ich potrzeb biznesowych.

Bartłomiej Krukowski

Bartłomiej Krukowski

Dyrektor Regionalny / Pełnomocnik Zarządu

Rozpocząłem działania biznesowe w projekcie PKB w 2014 roku prowadząc klub biznesu w MKS Chojniczanka 1930. W 2018 roku zapoczątkowałem budowę klubu PKB w Poznaniu. Do tej pory poznański klub biznesu prężnie się rozwija. Pełnię rolę Dyrektora Regionalnego oraz Pełnomocnika Zarządu Partnerskie Kluby Biznesu Sp. z o.o.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x