Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów Low Kick

W imieniu zarządu Stowarzyszenia Sportowego Polkon Fight z Legnicy wraz z Polskim Związkiem Kickboxingu, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy mającej na celu wsparcie naszej działalności na płaszczyźnie finansowej oraz organizacyjnej przy wyjątkowym wydarzeniu jakim są Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów Low Kick, które odbędą się w kwietniu 2018 r.

Mistrzostwa Polski Kickboxingu w formule Low Kick to imprezy o ogromnym prestiżu sportowym, w których uczestniczą zawodnicy z aktualnymi tytułami Mistrzów Europy i Świata, z Polski i z zagranicy.

Całe Mistrzostwa będą transmitowane w największej w Europie telewizji internetowej Fight Time, która łączy wszystkich, dla których sport to sposób na życie i aktywne spędzanie wolnego czasu. Przewidywana oglądalność gali to od 250 tys. osób do 400 tys. osób. Transmisja z Mistrzostw będzie również emitowana na kanale Polskiego Radia 4.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z możliwościami współpracy – Grzegorz Koń tel. 604 677 892, e-mail: kon@polkonfight.eu

scroll to top