Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

It’s Wrap połączył entuzjastów motoryzacji. Ze wspólnej pasji zrodził się pomysł i chęć zbudowania firmy wyspecjalizowanej we wszechstronnym oklejaniu pojazdów oraz zmiana ich wyglądu przy użyciu personalizowanych grafik. Dla nas to coś więcej niż praca. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Dysponujemy własnym biurem projektowym. Przeprowadzimy proces metamorfozy wyglądu pojazdu od fazy koncepcji, poprzez kreacje aż po starannie przeprowadzoną realizację z wykorzystaniem folii specjalnie dostosowanej do Twoich potrzeb.

Personalizacja wyglądu, aplikacja logotypu lub motywów firmowych pozwoli wyróżnić się na drogach. Aplikacja spersonalizowanej grafiki dostosowanej do Państwa potrzeb sprawi, że firmowe auta nie będą już tylko środkiem lokomocji, staną się ruchomym nośnikiem reklamy, którą zobaczą tysiące osób miesięcznie. Mamy bogate doświadczenie w oklejaniu całych flot samochodowych. Folia do zmiany koloru to prosty i szybki sposób, aby wyróżnić się nietypowymi lub firmowymi barwami na tle konkurencji. Jest to również ogromna oszczędność czasu, jeśli chcą Państwo ujednolicić swoją flotę. Folia kolorowa chroni pojazd przed drobnymi zarysowaniami, które obniżają wartość pojazdu w przypadku chęci odsprzedania. Folię można usunąć i wrócić do pierwotnego wyglądu samochodu bez ryzyka uszkodzenia oryginalnej powłoki lakierniczej.

Wykonujemy także przyciemnianie szyb, które wymaga od aplikatora olbrzymiej precyzji oraz dbałości o każdy milimetr folii. Pomimo doświadczenia w realizacji wielu tego typu zleceń, kluczową rolę w końcowym efekcie odgrywa jakość folii. W It’s Wrap korzystamy z najwyższej, jakości folii 3M, która umożliwia bezinwazyjną aplikację oraz najlepiej chroni wnętrze samochodu. Folia chroni pasażerów przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych. Zapobiega nagrzewaniu pojazdu i oślepieniu przez słońce redukując odblaski oraz podnosząc ochronę przeciwsłoneczną. Dzięki redukcji nagrzewania pojazdu, folia zmniejsza obciążenie urządzeń klimatyzacyjnych. Tym samym zapewnia mniejsze zużycie paliwa.

Zapraszamy do współpracy

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usługi
Cena
Lokalizacja
Ogólna ocena

Kontakt Wrap

Wrap
Teraz nieczynne

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 08:00 - 17:00
  • Wtorek 08:00 - 17:00
  • Środa 08:00 - 17:00
  • Czwartek 08:00 - 17:00
  • Piątek 08:00 - 17:00
  • Sobota 08:00 - 17:00
  • Niedziela 08:00 - 17:00