Partnerskie Kluby Biznesu | Kontakty = Kontrakty

Firma „Eltech-Poz” Sp. z o.o. działa na rynku materiałów elektrotechnicznych od 1999 roku. Początkowo firma mieściła się w Poznaniu, a główną dziedziną działalności był handel kablami i przewodami.

 

Z biegiem lat oferta handlowa została poszerzona o szereg produktów pochodzących z kilkunastu branż przemysłu elektrotechnicznego, min. osprzęt elektryczny, rozdzielnice, oświetlenie, automatyka przemysłowa, itp.

 

Dodatkowo uruchomiony został dział firmy zajmujący się wykonawstwem usług elektrycznych takich jak : instalacje elektryczne, pomiary, budowa sieci i linii SN i NN oraz usługi mini koparką i podnośnikiem koszowym.

 

Od 2008 roku siedziba firmy znajduje się w Bytkowie koło Rokietnicy . W tym samym roku w celu poprawy konkurencyjności firma przystąpiła do grupy zakupowej „El-Sigma” w Katowicach, której członkiem jest do dnia dzisiejszego. W wyniku dalszego rozwoju firmy 2010 roku uruchomiony został oddział w Szamotułach przy ul. Sportowej 87.

 

Zarówno w Bytkowie jak i w Szamotułach, posiadamy dogodny dojazd, duży parking dla klientów, szybką i fachową obsługę w dziale sprzedaży i na magazynie. Zapewniamy konkurencyjne ceny i upusty oraz terminową realizację zamówień.

Lokalizacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usługi
Cena
Lokalizacja
Ogólna ocena