Klubowicze

Lafrentz Polska

Lafrentz Polska

budowlana

Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (grunty/działki budowlane i inwestycyjne, obiekty handlowe i produkcyjne, magazyny, domy, mieszkania, lokale użytkowe). Profesjonalne wsparcie w znalezieniu odpowiedniej oferty wraz z przeprowadzeniem transakcji.

Baltin – Multimare Investment Sp. z o.o.

Baltin – Multimare Investment Sp. z o.o.

nieruchomości, noclegi

Firma Multimare i Multimare Investment zajmuje się budowaniem hoteli i aparthoteli nad morzem i w górach oferując przy tym produkt inwestycyjny w formie lokali własnościowych, które można nabyć w systemie condo z gwarantowana stopa zwrotu na poziomie od 6 do 8 procent w zależności od lokalizacji.

Alfavox

Alfavox

IT

Systemy Alfavox, oparte o moduły Business Intelligence, Data Analytics oraz Machine Learning, zostały zaprojektowane tak, aby łatwo integrowały się z ekosystemem IT klienta, w tym z narzędziami takimi jak: CRM, ERP, Workflow.

Komputronik Biznes

Komputronik Biznes

sprzęt komputerowy

Komputronik Biznes oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji w sferze szeroko pojętego IT.

Śliwocki Home

Śliwocki Home

produkcja mebli

Zajmujemy się produkcją oraz handlem meblami oraz wszystkim co wiążę się z wyposażeniem wnętrz, Nasi klienci to inwestorzy indywidualni oraz obiektowi, Jesteśmy mega elastyczni w realizacji zamówień – od jednostkowych po masowe, Posiadamy showroom 1500m2 w Poznaniu, w którym spotykamy się z partnerami.

SponsoringSport.pl

SponsoringSport.pl

media

ATHENA Sp. z o.o. Biuro Usług Brokerskich

ATHENA Sp. z o.o. Biuro Usług Brokerskich

ubezpieczeniowa

Firma brokerska (22 lata działalność od 1998 ) -pośrednictwo w ubezpieczeniach, likwidacja szkód , dochodzenie roszczeń odszkodowawczych , obsługa prawna umów ubezpieczenia, gwarancje finansowe, kredyt kupiecki, ubezpieczenia z rynku UE i Lloyd’s , DandO ubezpieczenie OC Zarządu , ryzyka Cybernetyczne , programy pracownicze i zdrowotne.

Styromap

Styromap

budowlana

Producent materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa

Motofan

Motofan

motoryzacyjna

Od prawie 20 lat zajmujemy się dystrybucją filtrów powietrza, oleju, paliwa, hydraulicznych, kabinowych do maszyn i urządzeń silnikowych.

Reklamowy Gadżet

Reklamowy Gadżet

agencja reklamowa

ReklamowyGadżet.pl to pasjonaci wszystkiego, co związane z gadżetami reklamowymi i szeroko pojętą reklamą. Firma jest liderem wśród agencji reklamowych w Poznaniu. Główną misją firmy jest dostarczanie gadżetów reklamowych z logo oraz przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby wizerunkowe i promocyjne przedsiębiorstw.

Bionateo

Bionateo

Bionateo to polska firma z polskim kapitałem. Z powodzeniem działają w branży konopnej oraz w branży środków do dezynfekcji. Stabilną pozycję na rynku firma osiągnęła przede wszystkim dzięki całkowitej niezależności – własne uprawy i laboratorium oraz ścisła współpraca z drukarnią opakowań kartonowych i etykiet pozwalają jej bowiem na kompleksową obsługę,

MDlabels

MDlabels

Cyfrowa drukarnia etykiet. Produkcja etykiet - niespotykane możliwości druku cyfrowego, przy wsparciu wyspecjalizowanej kadry grafików oraz doświadczonych drukarzy dają 100 % pewność spełnienia wszystkich Państwa wymagań. Wysokonakładowe zlecenia drukujemy tradycyjną metodą fleksograficzną. Producent etykiet samoprzylepnych musi w pełni zadbać o klienta, zapewniając mu stały

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x