Klubowicze

FLOWENT

FLOWENT

projekty wielobranżowe

Oferujemy kompleksowe dokumentacje techniczne w zakresie instalacji sanitarnych oraz projektów wielobranżowych, począwszy od koncepcji i programów funkcjonalno-użytkowych, po projekty budowlane i wykonawcze inwestycji. Dodatkowo biuro Flowent świadczy usługi w zakresie pomiarów parametrów mikroklimatu wewnętrznego w pomieszczeniach. Specjalizujemy się w zakresie sieci, instalacji i

AMS Perfekt Serwis

AMS Perfekt Serwis

outsourcing

Na rynku usług outsourcingowych działamy od 2009 roku, pomagając zapewnić bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej oraz wzmacniając działalność operacyjną firm. Usługi ochrony mienia wykonujemy na podstawie przyznanej licencji MSWiA.

CHS

CHS

sprzedaż łożysk

Głównym profilem działalności CHS jest sprzedaż łożysk tocznych i ślizgowych, zespołów łożyskowych, uszczelnień, pasów oraz innych elementów przenoszenia napędu.

Fort Polska

Fort Polska

projektowanie

FORT POLSKA to biuro projektów konstrukcji świadczące usługi projektowe, inżynierskie i eksperckie w zakresie konstrukcji budowlanych.

Gala Collezione

Gala Collezione

producent mebli tapicerowanych

Meble Gala Collezione to sofy, narożniki i fotele zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami światowego wzornictwa, łączące w sobie doskonały efekt wizualny, jak również gwarancję pełnego komfortu i trwałości użytkowania

DABROwent

DABROwent

hurtownia wentylacyjno-klimatyzacyjna

DABROwent to jedna z największych hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnych w Polsce, a także wykonawca prac instalacyjnych i serwisowych w powyższym zakresie.

MASARNIA ZAWISTOWSKI

MASARNIA ZAWISTOWSKI

produkcja wędlin i podrobów

Jesteśmy firmą rodzinną z województwa kujawsko-pomorskiego, której tradycje masarnicze sięgają 1991 roku. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży masarniczej, obecnie produkujemy wysokiej jakości i naturalne wyroby podrobowe oraz tradycyjnie wędzone wędliny. Dzięki zastosowaniu wysokiego gatunku surowca pochodzącego od sprawdzonych gospodarstw i dostawców,

NESTLE Professional

NESTLE Professional

rozwiązania kawowe

NESTLÉ Professional od 1998 r. zajmuje się kompleksową obsługą rynku żywienia poza domem (Out Of Home) dostarczając kreatywne rozwiązania do gastronomii i vendingu.

ALPINUS CHEMIA

ALPINUS CHEMIA

produkcja chemii profesjonalnej

Alpinus Chemia Sp. z o.o. rozwija się w kilku obszarach, poszukując nowoczesnych rozwiązań i technologii: produkcyjnym, w którym wytwarzamy wyroby biobójcze, medyczne i chemię przemysłową o charakterze badawczym – prowadzimy tam badania z zastosowaniem procesów destylacji, ekstrakcji nadkrytycznej, syntezy, chromatografii rotacyjnej.

DK.K Drukarki Kopiarki. Kompleksowo

DK.K Drukarki Kopiarki. Kompleksowo

drukarki

Dostarczamy sprzęt najwyższej jakości, który jest optymalnie dopasowany do potrzeb i możliwości Klienta. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie oraz znajomość najnowszych technologii. Na bieżąco badamy i analizujemy potrzeby Klientów oraz regularnie dostosowujemy naszą ofertę do wymagań rynku. Specjalizujemy się w sprzedaży nowego i używanego sprzętu biurowego oraz w serwisie

Biuro Rachunkowe FIR Małgorzata Nowaczyk

Biuro Rachunkowe FIR Małgorzata Nowaczyk

biuro rachunkowe

Świadczymy bieżącą obsługę księgową dla firm

InterRisk TU SA VIG

InterRisk TU SA VIG

ubezpieczeniowa

Jesteśmy jednym z wiodących ubezpieczycieli majątkowych.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x