Zagłębie Sosnowiec Business Club

Zagłębie Sosnowiec Business Club

Głównym celem klubu jest zrzeszanie przedsiębiorców oraz umożliwianie im nawiązywania między sobą kontaktów biznesowych z regionu, Polski oraz Czech.

Dajemy szansę nawiązywania kontaktów między przedsiębiorcami, dzięki którym mogą zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług.

Oferujemy świadczenia reklamowe i promocyjne oraz networking.

Raz w miesiącu organizujemy Spotkania Biznesowe, dzięki którym mamy możliwość  spotkania firm z całej polski i budowania wartościowej sieci kontaktów.

Zagłębie Sosnowiec Business Club

Sprawdź również

Lista klubowiczów

Centrum Handlowe Plejada

Centrum Handlowe Plejada

Centrum Handlowe Plejada powstało w 2001 roku, zatem już od 19 lat stara się sprostać oczekiwaniom wszystkich swoich klientów. W Plejadzie znajdują zarówno sklepy odzieżowe, jak i doskonale wyposażone punkty usługowe – od fryzjera i optyka, po aptekę, biuro podróży i pralnię

L'emir Skoda Dąbrowa Górnicza

L'emir Skoda Dąbrowa Górnicza

W naszym serwisie otrzymacie Państwo fachową pomoc i obsługę. Tym, co wyróżnia nas spośród innych serwisów samochodowych jest jakość. Samochody to nasza pasja.

Sosnowieckie Wodociągi

Sosnowieckie Wodociągi

Świadczy usługi m.in. z zakresu: pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody, odprowadzanie i oczyszczanie ścieków, roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych, wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych, pozostałe badania i analizy techniczne,roboty związane z budową dróg i autostrad.

Tramp Klub

Tramp Klub

To park trampolin działający w Sosnowcu, który tworzą ludzie z pasją i pozytywną zajawką na skakanie. W naszym centrum rozrywki aktywnie spędzisz czas, bez względu na wiek i umiejętności. Park Trampolin TRAMP KLUB w Sosnowcu to doskonałe miejsce do zorganizowania Twoich wymarzonych urodzin.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x