PKB Wielkopolska

PKB Wielkopolska

Partnerskie Kluby Biznesu Wielkopolska to miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Klubowicze dzięki autorskim narzędziom zwiększają sprzedaż swoich produktów i usług, rozwiązują firmowe problemy oraz integrują się w zaufanym gronie.
Stworzyliśmy kilka autorskich rozwiązań, dzięki którym rośnie liczba transakcji pomiędzy Klubowiczami z danego klubu biznesu, ale również i z innych klubów biznesu, które są objęte projektem Partnerskich Klubów Biznesu.

PKB Wielkopolska

Sprawdź również

Lista klubowiczów

Lafrentz Polska

Lafrentz Polska

Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (grunty/działki budowlane i inwestycyjne, obiekty handlowe i produkcyjne, magazyny, domy, mieszkania, lokale użytkowe). Profesjonalne wsparcie w znalezieniu odpowiedniej oferty wraz z przeprowadzeniem transakcji.

Baltin – Multimare Investment Sp. z o.o.

Baltin – Multimare Investment Sp. z o.o.

Firma Multimare i Multimare Investment zajmuje się budowaniem hoteli i aparthoteli nad morzem i w górach oferując przy tym produkt inwestycyjny w formie lokali własnościowych, które można nabyć w systemie condo z gwarantowana stopa zwrotu na poziomie od 6 do 8 procent w zależności od lokalizacji.

Alfavox

Alfavox

Systemy Alfavox, oparte o moduły Business Intelligence, Data Analytics oraz Machine Learning, zostały zaprojektowane tak, aby łatwo integrowały się z ekosystemem IT klienta, w tym z narzędziami takimi jak: CRM, ERP, Workflow.

Komputronik Biznes

Komputronik Biznes

Komputronik Biznes oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji w sferze szeroko pojętego IT.

Śliwocki Home

Śliwocki Home

Zajmujemy się produkcją oraz handlem meblami oraz wszystkim co wiążę się z wyposażeniem wnętrz, Nasi klienci to inwestorzy indywidualni oraz obiektowi, Jesteśmy mega elastyczni w realizacji zamówień – od jednostkowych po masowe, Posiadamy showroom 1500m2 w Poznaniu, w którym spotykamy się z partnerami.

SponsoringSport.pl

SponsoringSport.pl

ATHENA Sp. z o.o. Biuro Usług Brokerskich

ATHENA Sp. z o.o. Biuro Usług Brokerskich

Firma brokerska (22 lata działalność od 1998 ) -pośrednictwo w ubezpieczeniach, likwidacja szkód , dochodzenie roszczeń odszkodowawczych , obsługa prawna umów ubezpieczenia, gwarancje finansowe, kredyt kupiecki, ubezpieczenia z rynku UE i Lloyd’s , DandO ubezpieczenie OC Zarządu , ryzyka Cybernetyczne , programy pracownicze i zdrowotne.

Styromap

Styromap

Producent materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa

Motofan

Motofan

Od prawie 20 lat zajmujemy się dystrybucją filtrów powietrza, oleju, paliwa, hydraulicznych, kabinowych do maszyn i urządzeń silnikowych.

Reklamowy Gadżet

Reklamowy Gadżet

ReklamowyGadżet.pl to pasjonaci wszystkiego, co związane z gadżetami reklamowymi i szeroko pojętą reklamą. Firma jest liderem wśród agencji reklamowych w Poznaniu. Główną misją firmy jest dostarczanie gadżetów reklamowych z logo oraz przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby wizerunkowe i promocyjne przedsiębiorstw.

Idea4me

Idea4me

Tworzymy strony i sklepy internetowe, obsługujemy social media i działamy na rzecz promocji w sieci. Zespół profesjonalistów-pasjonatów dba o realizację projektu od określenia celu po przysłowiową kropke nad \'i\'. Uczymy naszych klientów, jak można wykorzystać Internet, aby przyniósł im jak najwięcej korzyści poprzez dotarcie do szerokiego kręgu ich potencjalnych klientów.

Sheraton

Sheraton

5 gwiazdkowy hotel znajdujący się w sercu Poznania. Główną restauracją hotelu jest RYNEK, gdzie nie tylko można zjeść energetyzujące na cały dzień śniadanie w postaci bufetu serwowanego, ale także pyszny lunch i kolację. Specjalizujemy się w sezonowej kuchni opartej o lokalne receptury i regionalne produkty. Dzięki odnowionej części konferencyjnej gwarantujemy organizację

Aqua System

Aqua System

AQUA System to wiodąca marka w dziedzinie uzdatniania i dystrybucji wody oraz oczyszczania powietrza. Zapewnia najwyższą jakość, bezpieczeństwo i niezawodność! Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie: dostarczania krystalicznie czystej wody pitnej, zmiękczania wody, odżelaziania oraz wszelkiego typu systemów filtrujących.

Wielkie Wina

Wielkie Wina

Jest to firma rodzinna z Poznania pasjonującą się winami jakościowymi od 1998. Łącząc przyjemne z pożytecznym postanowili zająć się importem i sprzedażą wysokogatunkowych win w Polsce. Autorska kolekcja to efekt wieloletnich poszukiwań, spotkań i degustacji. Zaowocowały one nawiązaniem współpracy z renomowanymi domami winiarskimi z liczących się regionów uprawy winorośli.

Utech Clean

Utech Clean

W ramach profesjonalnych usług sprzątających UTECH CLEAN Poznań proponuje: kompleksowe mycie hal magazynowych w Poznaniu i okolicach, sprzątanie pomieszczeń socjalno-biurowych, czyszczenie wewnętrznej konstrukcji dachowej magazynów, usuwanie oznakowania poziomego, maszynowe mycie i doczyszczanie posadzki.

Fundacja Start-Sport

Fundacja Start-Sport

Fundacja związana jest m.in. z markami takimi jak KaaTsu Trening Polska - Oryginalny BFR, której jest przedstawicielem na terenie Polski, OwlEye - Block Blue Light - blokery światła niebieskiego oraz MitoHacker - Fotobiomodulacja ATP potęgujący produkcję ATP. Start-Sport tworzy marki własne produktów.

Kseroplast

Kseroplast

Kseroplast to 30 trudnych lat doświadczeń i większych lub mniejszych sukcesów. Te duże i te mniejsze mają dla nich takie samo znaczenie. Reklama zewnętrzna, Reklama wewnętrzna, Usługi, Branding lokali handlowych.

Black Water Links

Black Water Links

Black Water Links - pole golfowe w Tarnowie Podgórnym... choć to nie tylko pole golfowe, ale kompleksowe miejsce z dużą ilością udogodnień dla gości!

Przemysław Wichłacz

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x