PKB Wielkopolska

PKB Wielkopolska

Partnerskie Kluby Biznesu Wielkopolska to miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Klubowicze dzięki autorskim narzędziom zwiększają sprzedaż swoich produktów i usług, rozwiązują firmowe problemy oraz integrują się w zaufanym gronie.
Stworzyliśmy kilka autorskich rozwiązań, dzięki którym rośnie liczba transakcji pomiędzy Klubowiczami z danego klubu biznesu, ale również i z innych klubów biznesu, które są objęte projektem Partnerskich Klubów Biznesu.

PKB Wielkopolska

Sprawdź również

Lista klubowiczów

Baltin – Multimare Investment Sp. z o.o.

Baltin – Multimare Investment Sp. z o.o.

Firma Multimare i Multimare Investment zajmuje się budowaniem hoteli i aparthoteli nad morzem i w górach oferując przy tym produkt inwestycyjny w formie lokali własnościowych, które można nabyć w systemie condo z gwarantowana stopa zwrotu na poziomie od 6 do 8 procent w zależności od lokalizacji.

Komputronik Biznes

Komputronik Biznes

Komputronik Biznes oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji w sferze szeroko pojętego IT.

ATHENA Sp. z o.o. Biuro Usług Brokerskich

ATHENA Sp. z o.o. Biuro Usług Brokerskich

Firma brokerska (22 lata działalność od 1998 ) -pośrednictwo w ubezpieczeniach, likwidacja szkód , dochodzenie roszczeń odszkodowawczych , obsługa prawna umów ubezpieczenia, gwarancje finansowe, kredyt kupiecki, ubezpieczenia z rynku UE i Lloyd’s , DandO ubezpieczenie OC Zarządu , ryzyka Cybernetyczne , programy pracownicze i zdrowotne.

Styromap

Styromap

Jesteśmy uznanym producentem styropianu EPS w najszerszej palecie typów i zastosowań, w tym jego innowacyjnej, grafitowej wersji. W naszej ofercie znajdą Państwo również styropapę, otuliny styropianowe a rozbudowa parku maszynowego umożliwiła nam wprowadzenie do oferty sztukaterii styropianowej.

Motofan

Motofan

Posiadamy w ofercie bardzo szeroką gamę filtrów stosowanych w centralach odpylających i wentylacyjnych. Filtry patronowe stosowane są w malarniach proszkowych, śrutownicach, komorach odpylających, wycinarkach laserowych i wycinarkach plazmowych. Nasza oferta filtrów patronowych do odpylania pod marką NewParts Filters obejmuje bardzo szeroką gamę filtrów.

Reklamowy Gadżet

Reklamowy Gadżet

Sprzedaż

ReklamowyGadżet.pl to pasjonaci wszystkiego, co związane z gadżetami reklamowymi i szeroko pojętą reklamą. Firma jest liderem wśród agencji reklamowych w Poznaniu. Główną misją firmy jest dostarczanie gadżetów reklamowych z logo oraz przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby wizerunkowe i promocyjne przedsiębiorstw.

Idea4me

Idea4me

IT

Tworzymy strony i sklepy internetowe, obsługujemy social media i działamy na rzecz promocji w sieci. Zespół profesjonalistów-pasjonatów dba o realizację projektu od określenia celu po przysłowiową kropke nad \\\'i\\\'. Uczymy naszych klientów, jak można wykorzystać Internet, aby przyniósł im jak najwięcej korzyści poprzez dotarcie do szerokiego kręgu ich potencjalnych klientów.

Sheraton

Sheraton

5 gwiazdkowy hotel znajdujący się w sercu Poznania. Główną restauracją hotelu jest RYNEK, gdzie nie tylko można zjeść energetyzujące na cały dzień śniadanie w postaci bufetu serwowanego, ale także pyszny lunch i kolację. Specjalizujemy się w sezonowej kuchni opartej o lokalne receptury i regionalne produkty. Dzięki odnowionej części konferencyjnej gwarantujemy organizację

Aqua System

Aqua System

AQUA System to wiodąca marka w dziedzinie uzdatniania i dystrybucji wody oraz oczyszczania powietrza. Zapewnia najwyższą jakość, bezpieczeństwo i niezawodność! Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie: dostarczania krystalicznie czystej wody pitnej, zmiękczania wody, odżelaziania oraz wszelkiego typu systemów filtrujących.

Przemysław Wichłacz

ProSiteGroup

ProSiteGroup

IT

Nasza firma stworzy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie, które pomoże zwiększyć zyski w Twojej firmie. Zawsze podchodzimy do każdej realizacji kompleksowo, nie oddajemy tylko strony , sklepu czy jakiegos portalu, ale staramy się zaoferowac takie rozwiązania i idące za tym działania, które spowodują wygenerowanie w krótkim czasie zysków,

Onesource.pl

Onesource.pl

IT

Od przeszło 6 lat wprowadzamy firmy z sektora MŚP w świat Business Inteligence. Dzięki Microsoft PowerBI integrujemy dane z różnych źródeł w automatyczne pulpity zarządcze. Automatyzujemy procesy obróbki informacji. Pomagamy policzyć to co z pozoru \"niepoliczalne\".

Boss Team

Boss Team

Nasza firma specjalizuje się w montażu ogrodzeń tymczasowych i docelowych, oferując różnorodne rozwiązania, w tym ogrodzenia z siatki plecionej, panelowe oraz wytrzymałe ogrodzenia z siatki leśnej na słupach betonowych. Produkcja solidnych słupów ogrodzeniowych z betonu stanowi także część naszej działalności, idealnych zarówno dla rolnictwa, jak i budownictwa.

Eltech-Poz Sp. z o.o.

Eltech-Poz Sp. z o.o.

Elektryka

Firma „Eltech-Poz” Sp. z o.o. działa na rynku materiałów elektrotechnicznych. Początkowo główną dziedziną działalności był handel kablami i przewodami. Z biegiem lat oferta handlowa została poszerzona o szereg produktów pochodzących z kilkunastu branż przemysłu elektrotechnicznego, min. osprzęt elektryczny, rozdzielnice, oświetlenie, automatyka przemysłowa, itp.

Home of body

Home of body

Zdrowie

Jesteśmy kameralnym studiem treningowym, w którym znajdziesz opiekę trenera, fizjoterapeuty i dietetyka. Schudniesz, nabierzesz masy mięśniowej, poprawisz sprawność i zdrowie pod okiem specjalistów z zakresu sportu, fizjoterapii i zdrowego stylu życia. Znajdujemy się w prestiżowej, biznesowej lokalizacji z darmowym parkingiem.

Clarke Company Sp. z o.o.

Clarke Company Sp. z o.o.

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem hoteli, apartamentowców, domów seniora. Koordynacja procesu budowy, kompleksowe wyposażanie wnętrz obiektów.

Poznański Prestiż

Poznański Prestiż

Naszym klientom oferujemy szeroko pojęte działania PR obejmujące: standardowe formy reklamy, którym nadajemy niebywałą formę i spersonalizowany charakter.

Better Cafe/ Lulu Cafe

Better Cafe/ Lulu Cafe

Gastronomiczna

Jesteśmy restauracją serwującą śniadania oraz słodycze. Mamy dwie lokalizacje w Poznaniu - w Galerii Avenida oraz na ul. Dąbrowskiego. Przygotowujemy catering na różne okazje.

CT Sport Maciej Danielak

CT Sport Maciej Danielak

Sprzedaż

Stworzymy dla Ciebie lub Twojej firmy personalizowaną odzież firmową. W naszym sklepie znajdziesz: koszulki reklamowe, koszulki polo, koszule wizytowe, polary reklamowe, bluzy, kurtki, czapki reklamowe, odzież roboczą i wiele, wiele innych.

Klub Sportowy Rokita

Klub Sportowy Rokita

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x