PKB Silesia

PKB Silesia

Dołączając do PKB Silesia dajesz sobie szansę, na rozwinięcie swojej firmy, a także działasz na rzecz dobra wspólnego!

PKB Silesia zrzesza przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej firmy, sprzedażą, pozyskiwaniem nowych kontraktów oraz optymalizacją kosztów. Działamy również na rzecz wspólnego dobra aktywnie wspierając: Dom Aniołów Stróżów!

PKB Silesia

Sprawdź również

Lista klubowiczów

Panorama Park&Resort

Panorama Park&Resort

deweloperska

Panorama ParkandResort powstała z marzeń… Marzeń o miejscu magicznym. To miejsce dla wymagających osób, tutaj to Ty wybierasz model domu lub rezydencji, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Oto jest –Panorama ParkandResort połączenie wizji i marzeń o wygodnym, bezpiecznym życiu w otoczeniu zieleni, pięknej architektury oraz dobrym sąsiedztwem.

In Work  sp. z o.o.

In Work sp. z o.o.

agencja pracy

Inwork Sp. z o.o. specjalizuje się w projektach HR na polskim rynku pracy. Jesteśmy prawdziwymi łowcami najlepszych kandydatów, dzięki czemu nie będziemy mieli najmniejszego problemu w znalezieniu idealnego pracownika do Twojej firmy.

Logan Meble

Logan Meble

aranżacja wnętrz

Firma Logan – Meble Biurowe zajmuje się kompleksowym wyposażaniem głównie wnętrz biurowych, jednakże szeroka gama produktowa oraz wieloletnie doświadczenie (działają na rynku od 1996 roku) pozwalają realizować projekty związane z wyposażaniem i aranżacją wnętrz domowych, hotelowych czy kawiarnianych. W swojej ofercie posiadają: meble biurowe, gabinetowe, hotelowe,

Speed Group

Speed Group

transportowa

Grupa SPEED to lider usług transportowych na Śląsku. Doświadczenie zdobywane od 2000 roku umożliwia zaoferowanie profesjonalnych usług spedycyjnych, transportowych oraz pomocy drogowej a posiadany tabor oraz wykwalifikowana kadra daje gwarancję kompleksowej i rzeczowej obsługi naszych klientów.

Prewenta

Prewenta

BHP

W naszej ofercie posiadamy odzież roboczą, rękawice, obuwie oraz szeroką gamę produktów z zakresu ochrony osobistej. Prewenta znajduje się w ścisłej czołówce firm w temacie środków ochrony indywidualnej na terenie całej Polski. Dostarczamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty.

Tesko Steel

Tesko Steel

hurtowanai wyrobów hutniczych

Firma świadczy usługi z zakresu: cięcia poprzecznego oraz cięcia wzdłużnego i produkcji blach i taśm gorącowalcowanych, zimnowalcowanych, ocynkowanych aluminiowych i miedzianych w bardzo szerokim zakresie asortymentowym dopasowanym do wymagań klienta. Spółka dysponuje sześcioma prototypowymi liniami produkcyjnymi , gdzie jako jedyni w Europie są producentami blach z kręgów do

Rekpol

Rekpol

florystyczna

Dynamicznie rozwijającą się rodzinna firma z bogatym doświadczeniem w branży florystycznej. Od momentu powstania firmy w 1996 r. przekształcili się w przedsiębiorstwo liczące się na rynku lokalnym i międzynarodowym. Główne działania ukierunkowane są na sprzedaż hurtową kwiatów ciętych, doniczkowych oraz konfekcji florystycznej i art. dekoracyjnych. Firma działa na Polskim jak

Elmech Kazeten Sp. z o.o.

Elmech Kazeten Sp. z o.o.

górnicza

Działa w branży górniczej od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji wentylatorów lutniowych i pomp szlamowych.

Ventix

Ventix

systemy grzewcze

Firma zajmuje się projektowaniem wykonywaniem i serwisowaniem instalacji sanitarnych w skład których wchodzą: instalacja wentylacji; instalacja klimatyzacji; instalacja ogrzewania; pompy ciepła; kotłownie; wymiennikownie; instalacje wodno-kanalizacyjne i gazowe.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x