PKB Silesia

PKB Silesia

Dołączając do PKB Silesia dajesz sobie szansę, na rozwinięcie swojej firmy, a także działasz na rzecz dobra wspólnego!

PKB Silesia zrzesza przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej firmy, sprzedażą, pozyskiwaniem nowych kontraktów oraz optymalizacją kosztów. Działamy również na rzecz wspólnego dobra aktywnie wspierając: Dom Aniołów Stróżów!

PKB Silesia

Sprawdź również

Lista klubowiczów

Panorama Park&Resort

Panorama Park&Resort

Panorama ParkandResort powstała z marzeń… Marzeń o miejscu magicznym. To miejsce dla wymagających osób, tutaj to Ty wybierasz model domu lub rezydencji, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Oto jest –Panorama ParkandResort połączenie wizji i marzeń o wygodnym, bezpiecznym życiu w otoczeniu zieleni, pięknej architektury oraz dobrym sąsiedztwem.

In Work  sp. z o.o.

In Work sp. z o.o.

Inwork Sp. z o.o. specjalizuje się w projektach HR na polskim rynku pracy. Jesteśmy prawdziwymi łowcami najlepszych kandydatów, dzięki czemu nie będziemy mieli najmniejszego problemu w znalezieniu idealnego pracownika do Twojej firmy.

Logan Meble

Logan Meble

Firma Logan – Meble Biurowe zajmuje się kompleksowym wyposażaniem głównie wnętrz biurowych, jednakże szeroka gama produktowa oraz wieloletnie doświadczenie (działają na rynku od 1996 roku) pozwalają realizować projekty związane z wyposażaniem i aranżacją wnętrz domowych, hotelowych czy kawiarnianych. W swojej ofercie posiadają: meble biurowe, gabinetowe, hotelowe,

Speed Group

Speed Group

Grupa SPEED to lider usług transportowych na Śląsku. Doświadczenie zdobywane od 2000 roku umożliwia zaoferowanie profesjonalnych usług spedycyjnych, transportowych oraz pomocy drogowej a posiadany tabor oraz wykwalifikowana kadra daje gwarancję kompleksowej i rzeczowej obsługi naszych klientów.

Prewenta

Prewenta

W naszej ofercie posiadamy odzież roboczą, rękawice, obuwie oraz szeroką gamę produktów z zakresu ochrony osobistej. Prewenta znajduje się w ścisłej czołówce firm w temacie środków ochrony indywidualnej na terenie całej Polski. Dostarczamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty.

Tesko Steel

Tesko Steel

Firma świadczy usługi z zakresu: cięcia poprzecznego oraz cięcia wzdłużnego i produkcji blach i taśm gorącowalcowanych, zimnowalcowanych, ocynkowanych aluminiowych i miedzianych w bardzo szerokim zakresie asortymentowym dopasowanym do wymagań klienta. Spółka dysponuje sześcioma prototypowymi liniami produkcyjnymi , gdzie jako jedyni w Europie są producentami blach z kręgów do

Rekpol

Rekpol

Dynamicznie rozwijającą się rodzinna firma z bogatym doświadczeniem w branży florystycznej. Od momentu powstania firmy w 1996 r. przekształcili się w przedsiębiorstwo liczące się na rynku lokalnym i międzynarodowym. Główne działania ukierunkowane są na sprzedaż hurtową kwiatów ciętych, doniczkowych oraz konfekcji florystycznej i art. dekoracyjnych. Firma działa na Polskim jak

Elmech Kazeten Sp. z o.o.

Elmech Kazeten Sp. z o.o.

Działa w branży górniczej od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji wentylatorów lutniowych i pomp szlamowych.

Ventix

Ventix

Firma zajmuje się projektowaniem wykonywaniem i serwisowaniem instalacji sanitarnych w skład których wchodzą: instalacja wentylacji; instalacja klimatyzacji; instalacja ogrzewania; pompy ciepła; kotłownie; wymiennikownie; instalacje wodno-kanalizacyjne i gazowe.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x