PKB Poznań

PKB Poznań

Partnerskie Kluby Biznesu Poznań to miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Klubowicze dzięki autorskim narzędziom zwiększają sprzedaż swoich produktów i usług, rozwiązują firmowe problemy oraz integrują się w zaufanym gronie.
Stworzyliśmy kilka autorskich rozwiązań, dzięki którym rośnie liczba transakcji pomiędzy Klubowiczami z danego klubu biznesu, ale również i z innych klubów biznesu, które są objęte projektem Partnerskich Klubów Biznesu.

PKB Poznań

Sprawdź również

Lista klubowiczów

Lafrentz Polska

Lafrentz Polska

budowlana

Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (grunty/działki budowlane i inwestycyjne, obiekty handlowe i produkcyjne, magazyny, domy, mieszkania, lokale użytkowe). Profesjonalne wsparcie w znalezieniu odpowiedniej oferty wraz z przeprowadzeniem transakcji.

Baltin – Multimare Investment Sp. z o.o.

Baltin – Multimare Investment Sp. z o.o.

nieruchomości, noclegi

Firma Multimare i Multimare Investment zajmuje się budowaniem hoteli i aparthoteli nad morzem i w górach oferując przy tym produkt inwestycyjny w formie lokali własnościowych, które można nabyć w systemie condo z gwarantowana stopa zwrotu na poziomie od 6 do 8 procent w zależności od lokalizacji.

Alfavox

Alfavox

IT

Systemy Alfavox, oparte o moduły Business Intelligence, Data Analytics oraz Machine Learning, zostały zaprojektowane tak, aby łatwo integrowały się z ekosystemem IT klienta, w tym z narzędziami takimi jak: CRM, ERP, Workflow.

Komputronik Biznes

Komputronik Biznes

sprzęt komputerowy

Komputronik Biznes oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji w sferze szeroko pojętego IT.

Śliwocki Home

Śliwocki Home

produkcja mebli

Zajmujemy się produkcją oraz handlem meblami oraz wszystkim co wiążę się z wyposażeniem wnętrz, Nasi klienci to inwestorzy indywidualni oraz obiektowi, Jesteśmy mega elastyczni w realizacji zamówień – od jednostkowych po masowe, Posiadamy showroom 1500m2 w Poznaniu, w którym spotykamy się z partnerami.

SponsoringSport.pl

SponsoringSport.pl

media

ATHENA Sp. z o.o. Biuro Usług Brokerskich

ATHENA Sp. z o.o. Biuro Usług Brokerskich

ubezpieczeniowa

Firma brokerska (22 lata działalność od 1998 ) -pośrednictwo w ubezpieczeniach, likwidacja szkód , dochodzenie roszczeń odszkodowawczych , obsługa prawna umów ubezpieczenia, gwarancje finansowe, kredyt kupiecki, ubezpieczenia z rynku UE i Lloyd’s , DandO ubezpieczenie OC Zarządu , ryzyka Cybernetyczne , programy pracownicze i zdrowotne.

Styromap

Styromap

budowlana

Producent materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa

Motofan

Motofan

motoryzacyjna

Od prawie 20 lat zajmujemy się dystrybucją filtrów powietrza, oleju, paliwa, hydraulicznych, kabinowych do maszyn i urządzeń silnikowych.

Reklamowy Gadżet

Reklamowy Gadżet

agencja reklamowa

ReklamowyGadżet.pl to pasjonaci wszystkiego, co związane z gadżetami reklamowymi i szeroko pojętą reklamą. Firma jest liderem wśród agencji reklamowych w Poznaniu. Główną misją firmy jest dostarczanie gadżetów reklamowych z logo oraz przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby wizerunkowe i promocyjne przedsiębiorstw.

Bionateo

Bionateo

Bionateo to polska firma z polskim kapitałem. Z powodzeniem działają w branży konopnej oraz w branży środków do dezynfekcji. Stabilną pozycję na rynku firma osiągnęła przede wszystkim dzięki całkowitej niezależności – własne uprawy i laboratorium oraz ścisła współpraca z drukarnią opakowań kartonowych i etykiet pozwalają jej bowiem na kompleksową obsługę,

MDlabels

MDlabels

Cyfrowa drukarnia etykiet. Produkcja etykiet - niespotykane możliwości druku cyfrowego, przy wsparciu wyspecjalizowanej kadry grafików oraz doświadczonych drukarzy dają 100 % pewność spełnienia wszystkich Państwa wymagań. Wysokonakładowe zlecenia drukujemy tradycyjną metodą fleksograficzną. Producent etykiet samoprzylepnych musi w pełni zadbać o klienta, zapewniając mu stały

Idea4me

Idea4me

Tworzymy strony i sklepy internetowe, obsługujemy social media i działamy na rzecz promocji w sieci. Zespół profesjonalistów-pasjonatów dba o realizację projektu od określenia celu po przysłowiową kropke nad 'i'. Uczymy naszych klientów, jak można wykorzystać Internet, aby przyniósł im jak najwięcej korzyści poprzez dotarcie do szerokiego kręgu ich potencjalnych klientów.

Sheraton

Sheraton

5 gwiazdkowy hotel znajdujący się w sercu Poznania. Główną restauracją hotelu jest RYNEK, gdzie nie tylko można zjeść energetyzujące na cały dzień śniadanie w postaci bufetu serwowanego, ale także pyszny lunch i kolację. Specjalizujemy się w sezonowej kuchni opartej o lokalne receptury i regionalne produkty. Dzięki odnowionej części konferencyjnej gwarantujemy organizację

Piwek centrum obróbki numerycznej

Piwek centrum obróbki numerycznej

Swoją działalność rozpoczęła od produkcji ram do wózków dziecięcych w Ostrowie Wlkp. Przełomowym rokiem był rok 1997, w którym to został zmieniony główny profil działalności na obróbkę skrawaniem metali żelaznych i nieżelaznych. Lepsza sytuacja finansowa pozwoliła na przeniesienie działalności do Rososzycy

Aqua System

Aqua System

AQUA System to wiodąca marka w dziedzinie uzdatniania i dystrybucji wody oraz oczyszczania powietrza. Zapewnia najwyższą jakość, bezpieczeństwo i niezawodność! Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie: dostarczania krystalicznie czystej wody pitnej, zmiękczania wody, odżelaziania oraz wszelkiego typu systemów filtrujących.

Moodagency

Moodagency

"Zajmujemy się komunikacją marketingową, działamy w oparciu o zasadę 360 stopni. To znaczy, że zawsze w pracy dla klientów, którzy nam zaufali, dążymy do stworzenia zrealizowania spójnego systemu wywierania wpływu na odbiorców. Mamy świadomość tego, że organizacje wydatki na marketing traktują jako inwestycje, które muszą przynosić efekty i zyski." - Moodagency

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x