PKB Podbeskidzie

PKB Podbeskidzie

Dołącz do nas i rozwiń z nami swój biznes!

Celem Klubu Biznesu działającego na Podbedskidziu jest wsparcie przedsiębiorców w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych, umożliwienie im zawierania wspólnch transakcji i rozwijania swoich firm. Dzięki przynależności do PKB przedsiębiorcy mogą spotykać się z fimami z całej Polski i w łatwy i szybki sposób docierać do nich ze swoją ofertą!

Sprawdź również

Lista klubowiczów

Ekamedica

Ekamedica

EkaMedica od wielu lat prężnie rozwija asortyment produktowy na rynku naturalnych suplementów diety. Naturalnie znaczy zdrowo- to nie tylko hasło, które przyświeca firmie EkaMedica, ale idea czerpania z nauki i natury jednocześnie. Pracujemy w oparciu o standardy norm ISO 22000, a nasze produkty są BEZ konserwantów, BEZ dodatku cukru, BEZ barwników.

Apena Remont

Apena Remont

Świadczy swoje usługi już od ponad 20 lat, a główną działalnością są: projektowanie i budowa maszyn, automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, remonty i modernizacje parku maszynowego, utrzymanie ruchu, przeglądy techniczne i UDT, realizacja bieżących napraw i relokacje produkcji.

PIEKARNIA-CUKIERNIA RĄBA

PIEKARNIA-CUKIERNIA RĄBA

Firma działająca od 1995r. od początku działalności piekarnia stawia przede wszystkim na jakość i walory smakowe swoich produktów. Charakterystyczną cechą wypiekanych produktów jest tradycyjny smak i zapach, a to za sprawą stosowania w produkcji naturalnych składników. Zarówno wyroby piekarnicze jak i cukiernicze produkowane są według tradycyjnych receptur.

Safety First Salon BHP

Safety First Salon BHP

Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawiły, iż obecnie są jednym z liderów w dystrybucji profesjonalnych środków ochrony indywidualnej. Utrzymanie wysokiej jakości naszych produktów i usług to misja, którą wypełniają z pełnym zaangażowaniem. Zadowolenie Klientów z Polski i z Europy to najlepsza rekomendacja.

PM Logistyka

PM Logistyka

To firma zapewniająca kompleksowe usługi transportowe. Zakres usług transportu drogowego to min.: transport FTL, transport drobnicowy, transport LTL, transport chłodniczy, transport ponadgabarytowy, transport przesyłek niebezpiecznych (ADR).

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x