PKB Podbeskidzie

PKB Podbeskidzie

Dołącz do nas i rozwiń z nami swój biznes!

Celem Klubu Biznesu działającego na Podbedskidziu jest wsparcie przedsiębiorców w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych, umożliwienie im zawierania wspólnch transakcji i rozwijania swoich firm. Dzięki przynależności do PKB przedsiębiorcy mogą spotykać się z fimami z całej Polski i w łatwy i szybki sposób docierać do nich ze swoją ofertą!

PKB Podbeskidzie

Sprawdź również

Lista klubowiczów

Ekamedica

Ekamedica

EkaMedica od wielu lat prężnie rozwija asortyment produktowy na rynku naturalnych suplementów diety. Naturalnie znaczy zdrowo- to nie tylko hasło, które przyświeca firmie EkaMedica, ale idea czerpania z nauki i natury jednocześnie. Pracujemy w oparciu o standardy norm ISO 22000, a nasze produkty są BEZ konserwantów, BEZ dodatku cukru, BEZ barwników.

Apena Remont

Apena Remont

Świadczy swoje usługi już od ponad 20 lat, a główną działalnością są: projektowanie i budowa maszyn, automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, remonty i modernizacje parku maszynowego, utrzymanie ruchu, przeglądy techniczne i UDT, realizacja bieżących napraw i relokacje produkcji.

PIEKARNIA-CUKIERNIA RĄBA

PIEKARNIA-CUKIERNIA RĄBA

Firma działająca od 1995r. od początku działalności piekarnia stawia przede wszystkim na jakość i walory smakowe swoich produktów. Charakterystyczną cechą wypiekanych produktów jest tradycyjny smak i zapach, a to za sprawą stosowania w produkcji naturalnych składników. Zarówno wyroby piekarnicze jak i cukiernicze produkowane są według tradycyjnych receptur.

Safety First Salon BHP

Safety First Salon BHP

Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawiły, iż obecnie są jednym z liderów w dystrybucji profesjonalnych środków ochrony indywidualnej. Utrzymanie wysokiej jakości naszych produktów i usług to misja, którą wypełniają z pełnym zaangażowaniem. Zadowolenie Klientów z Polski i z Europy to najlepsza rekomendacja.

PM Logistyka

PM Logistyka

To firma zapewniająca kompleksowe usługi transportowe. Zakres usług transportu drogowego to min.: transport FTL, transport drobnicowy, transport LTL, transport chłodniczy, transport ponadgabarytowy, transport przesyłek niebezpiecznych (ADR).

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x