PKB Kujawy

PKB Kujawy

PKB Kujawy zrzesza przedsiębiorców posiadających wizję kooperacji i dialogu, którzy połączyli się w grupę, aby osiągnąć swoje cele biznesowe i społeczne. Przyświecają nam takie wartości jak Rozwój, Dialog oraz Idea Charytatywności. Jeśli te wartości są Ci bliskie, dołącz do nas!

Naszym Partnerom biznesowym oferujemy sprawdzone rozwiązania marketingowe, które pozwalają łączyć poszukujących zleceń z szukającymi wykonawców oraz skrócić drogę od oferenta do podejmującego decyzję biznesową. Dzięki współpracy z naszymi Partnerami sportowymi - Szkółką Piłkarską JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ oraz KLUBEM PIŁKARSKIM STRAROGARD GDAŃSKI łączymy sport z biznesem oferując przedsiębiorcom możliwości do rozwijania własnych firm jednocześnie wspierając lokalny sport.

PKB Kujawy

Sprawdź również

Lista klubowiczów

FLOWENT

FLOWENT

Oferujemy kompleksowe dokumentacje techniczne w zakresie instalacji sanitarnych oraz projektów wielobranżowych, począwszy od koncepcji i programów funkcjonalno-użytkowych, po projekty budowlane i wykonawcze inwestycji. Dodatkowo biuro Flowent świadczy usługi w zakresie pomiarów parametrów mikroklimatu wewnętrznego w pomieszczeniach. Specjalizujemy się w zakresie sieci, instalacji i

AMS Perfekt Serwis

AMS Perfekt Serwis

Na rynku usług outsourcingowych działamy od 2009 roku, pomagając zapewnić bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej oraz wzmacniając działalność operacyjną firm. Usługi ochrony mienia wykonujemy na podstawie przyznanej licencji MSWiA.

CHS

CHS

Głównym profilem działalności CHS jest sprzedaż łożysk tocznych i ślizgowych, zespołów łożyskowych, uszczelnień, pasów oraz innych elementów przenoszenia napędu.

Fort Polska

Fort Polska

FORT POLSKA to biuro projektów konstrukcji świadczące usługi projektowe, inżynierskie i eksperckie w zakresie konstrukcji budowlanych.

Gala Collezione

Gala Collezione

Meble Gala Collezione to sofy, narożniki i fotele zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami światowego wzornictwa, łączące w sobie doskonały efekt wizualny, jak również gwarancję pełnego komfortu i trwałości użytkowania

DABROwent

DABROwent

DABROwent to jedna z największych hurtowni wentylacyjno-klimatyzacyjnych w Polsce, a także wykonawca prac instalacyjnych i serwisowych w powyższym zakresie.

MASARNIA ZAWISTOWSKI

MASARNIA ZAWISTOWSKI

Jesteśmy firmą rodzinną z województwa kujawsko-pomorskiego, której tradycje masarnicze sięgają 1991 roku. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży masarniczej, obecnie produkujemy wysokiej jakości i naturalne wyroby podrobowe oraz tradycyjnie wędzone wędliny. Dzięki zastosowaniu wysokiego gatunku surowca pochodzącego od sprawdzonych gospodarstw i dostawców,

NESTLE Professional

NESTLE Professional

NESTLÉ Professional od 1998 r. zajmuje się kompleksową obsługą rynku żywienia poza domem (Out Of Home) dostarczając kreatywne rozwiązania do gastronomii i vendingu.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x