Klub Biznesu Jagiellonia

Miło nam poinformować, że Jagiellonia Białystok podpisała umowę z Partnerskimi Klubami Biznesu. Na bazie zawartego porozumienia w najbliższej przyszłości powstanie Klub Biznesu Jagiellonia.

Udział Jagiellonii Białystok w tym projekcie wiąże się z powstaniem Klubu Biznesu, nad którym klub będzie sprawował patronat. Dzięki temu Jagiellonia będzie miała możliwość pozyskiwania nowych sponsorów, którzy oprócz tradycyjnych świadczeń reklamowych zyskują nowe szanse i możliwości biznesowe.

– Cieszę się, że taki klub jak Jagiellonia, z takim potencjałem i takimi możliwościami dołączył do naszego projektu. Mimo że nasza współpraca dopiero się rozpoczyna to już jesteśmy pod wrażeniem całej organizacji klubu oraz jego wiernych kibiców – mówi Radosław Rogiewicz, założyciel Partnerskich Klubów Biznesu – Dzięki dołączeniu Jagiellonii do projektu zarówno przedsiębiorcy z Białegostoku, jak i z innych polskich miast, w których znajdują się Kluby Biznesu, będą mieli możliwość nawiązywania wielu nowych kontaktów biznesowych.

– Umowa z Partnerskimi Klubami Biznesu jest kolejnym krokiem naprzód w rozwoju naszego klubu. W ten sposób będziemy w stanie zaoferować naszym partnerom zdecydowanie więcej możliwości niż dotychczas, a nasza oferta stanie się dużo bardziej atrakcyjna. Wierzę, że w ten sposób kolejne firmy zdecydują się na współpracę z Jagiellonią i staną się wsparciem naszego klubu – powiedziała Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok.

Przystąpienie do Klubu Biznesu Jagiellonia będzie wiązało się dla naszych partnerów z dodatkowymi korzyściami. Są to m.in.:

– budowa zaufanego grona firm współpracujących na relacjach partnerskich
– nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
– dotarcie do szerokiej gamy potencjalnych klientów
– możliwość skutecznej promocji własnej marki
– wsparcie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
– wspólne przeżywanie emocji sportowych.

Partnerskie Kluby Biznesu to już 25 klubów zrzeszonych przy klubach sportowych. W projekcie biorą udział m.in. Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin, Wisła Kraków, Raków Częstochowa oraz Korona Kielce.

scroll to top