Mecz

1 dzień, 14.06., niedziela, wylot z Berlina

TXL 07:30 14 cze (niedz.) CGN DUB 11:15 14 cze (niedz.)

Całkowity czas podróży: 4h 45min | 1 przesiadka

DUB 12:20 16 cze (wt.) DUS TXL 18:10 16 cze (wt.)

Całkowity czas podróży: 4h 50min | 1 przesiadka

 

05:30 spotkanie na lotnisku Berlin TXL            możliwy nocleg przy lotnisku za dopłatą

07:30 wylot, przylot do Dublina 11:15, transfer do hotelu,
Całkowity czas podróży: 4h 50min | 1 przesiadka

Zakwaterowanie w hotelu, centrum miasta, czas wolny,
North Star Hotel 4*
Niedawno odnowiony 4-gwiazdkowy hotel North Star jest doskonale położony w centrum Dublina. Naturalna elegancja tego georgiańskiego budynku w Dublinie połączona ze współczesnym wystrojem wnętrz podkreśla charakter i atrakcyjność hotelu The North Star. W szczególności hotel The North Star może się poszczycić literackim arcydziełem Jamesa Joyce’a „Ulysses”.

Śniadanie irlandzkie w formie bufetu. W hotelu North Star znajduje się również nowo otwarty McGettigans Cookhouse & Bar. Oferuje idealną atmosferę podczas każdego posiłku, koncentrując się na nowoczesnej kuchni irlandzkiej przy użyciu wyłącznie lokalnych Składników.

Hotel w Dublinie znajduje się w sąsiedztwie IFSC, siedziby międzynarodowych i krajowych korporacji. Niezależnie od tego, czy pobyt w hotelu The North Star jest w interesach, czy dla przyjemności, zespół jest szkolony zgodnie z najwyższymi standardami, aby ułatwić Ci pobyt i uczynić Twoje doświadczenie komfortowym, luksusowym i niezapomnianym.

Przestronne pokoje w hotelu są wyposażone w telewizor, suszarkę do włosów oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Obiekt The North Star Hotel oferuje ogrzewany ogródek piwny wyposażony w telewizory plazmowe, na których można oglądać transmisje wszystkich najważniejszych wydarzeń sportowych.

2 dzień 15.06 poniedziałek, śniadanie w hotelu,

Proponujemy trasę od Temple Bar dalej strefa kibica i stadion. Więcej informacji poniżej.

Polecamy wizytę w Temple Bar (świątynia barów) to obszar na południowym brzegu rzeki Liffey w centrum Dublina. Promowany w kulturalnej dzielnicy Dublina ze względu na ciągłość życia nocnego. Popularny wśród turystów i bary takie jak Pałac Bar, Temple Bar Pub, Oliver St.John Gogarty i Auld Dubliner. Zdecydowanie polecamy odwiedzenie tego obszaru Dublina z zachowaniem odpowiednich standardów! oraz trzeźwej głowy! Stali mieszkańcy potrafią sobie z tym poradzić. W barach małe koncerty muzyków i wspólne śpiewanie, z przewagą tematów marynistycznych.

Dublin mecz Polska v TBC 18:00
po meczu tą samą trasą powrót do hotelu

3 dzień, 16.06., wtorek

śniadanie w hotelu

Zwiedzanie – opcja za dopłatą

15:00 transfer na lotnisko

12:20 wylot z Dublina, 18:10 przylot Berlin TXL

 

4100 zł od osoby, cena zawiera pakiet hotel 4* centrum:

– przelot z Berlina i powrót,
– zakwaterowanie w Hotelu 4*, centrum, 2 noclegi ze śniadaniem, pokój dla 2 osób,

– transfer Dublin lotnisko – hotel – lotnisko,

– ubezpieczenie KL NNW, opłata na TFG.

Bagaż w cenie jeden przedmiot podręczny bezpłatnie max. 8 kg, limit rozmiaru 55 x 40 x 23 cm. Składane torby na ubrania są uważane za przedmioty do noszenia do rozmiaru 57 x 54 x 15 cm. Przedmioty do noszenia nie mogą być większe ani cięższe. Ponadto każdy pasażer może przewozić na pokładzie kolejną małą sztukę przedmiotów podręcznych, nieprzekraczającą 40 x 30 x 10 cm (np. Torba na laptopa, torebka, teczka, teczka na dokumenty itp.).

Rezerwacja tylko za wpłatą:
– 2000 zł / osoba do 10 stycznia 2020 r.
– dopłata końcowa do 10 marzec 2020 r.

 

scroll to top