Browar Jastrzębie – od domowych eksperymentów do prawdziwego przewrotu

Ekipa Browaru Jastrzębie mówi, że są grupą piwowarów, którzy mają odwagę tworzyć piwo na własnych zasadach. Od początku mierzyli wysoko – chcieli warzyć w swoim browarze – w swoim mieście, dlatego zdecydowali się na crowdfunding i poprosili o wsparcie swoją społeczność.

Zbiórka rozpoczęła się w październiku 2018 roku. W planach było zebranie pieniędzy na budowę oraz rozwój Browaru Jastrzębie. W ciągu paru miesięcy pobili rekord Polski i osiągnęli wynik na poziomie ponad 4,4 tysięcy inwestorów, którzy zainwestowali 3 877 275,83 złotych. Akcjonariusze stali się pełnoprawną częścią społeczności browarniczej i do tej pory współpracują razem z Browarem nad wzmocnieniem pozycji na rynku.

Dla Was i z Wami – społeczność sympatyków

W ramach podziękowania za wsparcie stworzyli aplikację dla akcjonariuszy, która na bieżąco informuje o ważnych kwestiach związanych z Jastrzębskim oraz pozwala na prostą komunikację i angażowanie się w sprawy Browaru. Dzięki możliwości rejestracji nowych punktów sprzedaży, inwestorzy mogą samodzielnie poszerzać sieć dystrybucji. Dodatkowo na Facebooku powstała zamknięta grupa, tylko dla akcjonariuszy, na której dodawane są najnowsze informacje i odpowiedzi na nurtujące pytania. Jednak nie samym Internetem człowiek żyje – 22 czerwca zorganizowali Walne Zgromadzenie połączone z festiwalem piwa i motoryzacji, na którym akcjonariusze mieli okazję poznać się twarzą w twarz i wymienić cenną wiedzą. Była to doskonała okazja do poznania osób o tych samych zamiłowaniach.

Piwo z unikatową etykietą

Browar Jastrzębie wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, oferując im unikalną usługę własnej marki piwa. Aby móc cieszyć się piwami sygnowanymi własną marką, wystarczy zamówić jedynie 200 butelek. Do wyboru są wszystkie gatunki piwa dostępne na dojrzewalni. Zaś przy zakupie min. 2000 butelek, oprócz tego, możesz wybrać swoją recepturę/ styl piwa. Z oferty skorzystali już m.in. Metkom oraz zjazd motocyklowy “Bura Suka”. Jest to innowacyjny pomysł, a zarazem niepowtarzalna okazja – kreowanie wizerunku swojej firmy za pomocą najlepszych smaków na polskim rynku!

Browar Jastrzębie to nie tylko piwo

Oferta Browaru Jastrzębie stale się poszerza – aktualnie w sprzedaży jest 15 różnych smaków piw, a ich piwa dostępne są już w prawie 120 punktach i 11 województwach – na tym jednak nie koniec! W sprzedaży są również gadżety piwne sygnowane Browarem Jastrzębie. Jastrząb ma moc – można pokazać ją na różne sposoby, np. dzięki koszulce lub pijąc złoty trunek, w oryginalnym szkle z wizerunkiem tego drapieżnego ptaka!

Przedstawiciele Browaru bez ustanku podróżują po Polsce i przedstawiają Jastrzębskie na różnego rodzaju festiwalach czy wydarzeniach lokalnych. Uczestniczyli już w eventach piwnych w Krakowie, Bielsko-Białej czy Gdyni. Na tym nie koniec wyzwań! W tym roku można ich jeszcze spotkać w Rybniku, Cieszynie, Poznaniu, Bydgoszczy, Jastrzębiu i Częstochowie. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej i Facebooku: Browar Jastrzębie.

scroll to top