Wsparcie Fundacji ESPA

Wsparcie Fundacji ESPA

Data publikacji:

  09:36 23 lip 2020

Fundacja ESPA, która zajmuje się niesieniem pomocy humanitarnej oraz która przekazała już sprzęt młodym zawodnikom z klubów sportowych wchodzącym w skład Partnerskich Klubów Biznesu, dzisiaj sama potrzebuje Waszego wsparcia!

Samochód, którym w ciągu ostatnich trzech lat wolontariusze przemierzyli 170 tysięcy kilometrów aby wspierać rodziny zastępcze, nieść pomoc potrzebującym i zmieniać świat na lepsze. Niestety ze względu na stan techniczny auta przyszedł czas na jego wymianę.

Samochód, który Fundacja planuje zakupić to Ford Galaxy rocznik ok 2017. Jest to auto zarówno funkcjonalne w przypadku podróżowania z pasażerami jak i przewozu pomocy humanitarnej dla potrzebujących. Składane w podłogę siedzenia pozwalają przewieźć nawet 1,5 palety towaru ważącego nawet pół tony! Może nim też podróżować 7 wolontariuszy na różne akcje Fundacji.

Dlatego właśnie prosimy o wparcie Fundacji ESPA, liczy się każda złotówka!

Aby dokonać darowizny prosimy wejść na stronę: https://zrzutka.pl/76vjxe

Relacje ze spotkań naszych klubowiczów

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x