Witamy nowego Klubowicza firmę -  Wegafarm Plucińscy Sp. K.

Witamy nowego Klubowicza firmę - Wegafarm Plucińscy Sp. K.

Data publikacji:

  08:25 14 wrz 2022

Jest nam niezmiernie miło powitać w gronie Klubowiczów Partnerskich Klubów Biznesu Firmę Wegafarm Plucińscy Sp. K.
 
Wegafarm Plucińscy Sp. K. to firma z polskim kapitałem, którą tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem w branży farmaceutycznej. Dzięki zdobytym umiejętnościom i doświadczeniu Firma jest w stanie nie tylko analizować rynek, ale przede wszystkim go kreować przedstawiając najlepsze rozwiązania technologiczne i formuły suplementów diety podczas ich produkcji.
 
Dokłada wszelkich starań, aby produkt finalny był zawsze najwyższej jakości, zaczynając od produkcji, poprzez transport i magazynowanie w kontrolowanych warunkach chłodniczych.
 
W ramach konsultacji współpracuje z liczną grupą technologów produkcji, a wizualną stronę produktów zapewnia współpraca z najlepszymi biurami projektowania graficznego oraz drukarniami. Dumą Firmy jest też fakt, iż niemal wszystkie produkty są produkowane w Polsce.
Firma oferuje najwyższej jakości usługi związane z produkcją kontraktową suplementów diety.
 
W swoim portfolio znajduje się ponad 100 produktów w marce "Wegafarm" dystrybuowanych w wybranych sieciach aptecznych w całej Polsce. W ofercie znajdują się suplementy diety, wyroby medyczne, a także środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
 
Witamy bardzo serdecznie.
 
Więcej informacji - https://wegafarm.pl/

Planowane spotkania klubu Nazwa Klubu

Poczytaj o klubie

Relacje ze spotkań naszych klubowiczów

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x