Witamy nowego Klubowicza BNP Paribas Wealth Management

Witamy nowego Klubowicza BNP Paribas Wealth Management

Data publikacji:

  14:26 12 wrz 2022

Jest nam niezmiernie miło powitać w gronie Klubowiczów Partnerskich Klubów Biznesu: Bank BNP Paribas Wealth Management.
 
Bank BNP to znana marka na polskim rynku bankowości. Oferuje Klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Przedsiębiorstwom mikro, MŚP i korporacjom dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym.
 
Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci banku mogą również korzystać z usług doradztwa inwestycyjnego.
Misją Banku BNP Paribas Wealth Management jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą Klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę.
 
BNP Paribas Wealth Management po raz drugi z rzędu otrzymał tytuł Best Private Bank in Poland w międzynarodowym konkursie Global Private Banking Innovation Awards. Nagrody przyznawane są przez wydawcę magazynów The Global Private Banker i The Digital Banker w oparciu o kryteria ilościowe i jakościowe, a także opinie grona ekspertów.
 
Cieszymy się, że do naszego grona dołączyła tak znakomita marka i rozpoznawalna marka jaką jest Bank BNP.

Planowane spotkania klubu Nazwa Klubu

Poczytaj o klubie

Relacje ze spotkań naszych klubowiczów

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x