Otwieramy się na nowe kluby sportowe!

Otwieramy się na nowe kluby sportowe!

Data publikacji:

  11:44 08 sty 2021

Nowy rok, nowe pomysły, nowe możliwości! Startujemy z nowymi projektami, które mogą okazać się korzystne dla nas wszystkich!

Wraz z nowym rokiem wdrażamy w życie całkiem nowe pomysły! W związku z tym zapraszamy do współpracy wszytskie kluby sportowe, które poszukują nowych możliwosci rozwoju, nowych pomysłów oraz nowych sponsorów! 

Jeżeli reprezentujecie klub sporotwy, który potrzebuje wsparcia finansowego oraz jeżeli znacie taki klubto skontaktujcie się z nami! Przedstawimy Wam nasz projekt oraz powiemy,w jaki sposób możemy pomóc każdemu klubowi, który wyrazi taką chęć!

E-maile prosimy kierować pod adres biuro@partnerskiekb.pl

Relacje ze spotkań naszych klubowiczów

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x