Nowy Klubowicz PKB Poznań!

Nowy Klubowicz PKB Poznań!

Data publikacji:

  10:07 20 sie 2020

Dołączył do nas kolejny Srebrny Partner!

Szymon Zgarda, właściciel firmy zwraca uwagę na to, że:

„Klimat ulega ociepleniu, a termometry wskazują coraz częściej temperatury powyżej 30 stopni. Taka pogoda dla wielu z nas stanowi problem, a codzienne czynności stają się znacznie trudniejsze. Z pomocą przychodzą klimatyzatory, czyli urządzenia, które pozwalają na kontrolę temperatury w naszym domu czy mieszkaniu. Urządzenia te stają się coraz bardziej popularne wśród Polaków, ze względu na przystępne ceny i spore udogodnienia, które niesie ze sobą taka inwestycja.Dlatego też proponujemy:

 fachowe doradztwo

 montaż

 serwisCechuje Nas profesjonalizm i terminowość.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Proclimax oraz do kontaktu.”Witamy w Klubie!

Relacje ze spotkań naszych klubowiczów

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x