Nowy klubowicz PKB Częstochowa

Nowy klubowicz PKB Częstochowa

Data publikacji:

  13:21 07 gru 2020

W Partnerskich Klubach Biznesu w Częstochowie witamy nowego klubowicza! Do naszego grona dołączyła firma Mustaf Medical!

Mustaf Medical, to firma produkująca jednorazowe artykuły dla medycyny i kosmetyki.
W swojej ofercie posiada jednorazowe podkłady higieniczne na rolce oraz serwety kosmetyczne. Są one dostępne w rozmaitych szerokościach oraz w bogatej kolorystyce. Firma realizuje również zamówienia spersonalizowane (np. nadruk unikatowego wzoru, logo lub nazwy firmy na podkładzie).
Produkty Mustaf Medical znajdują szerokie zastosowanie w:
- medycynie,
- kosmetyce,
- gabinetach rehabilitacyjnych,
- salonach masażu,
- salonach SPA
- hotelach.

Produkty Mustaf Medical charakteryzują się najwyższą jakością oraz bardzo dobrymi ocenami w testach konsumenckich, co potwierdzają tysiące lekarzy i pacjentów stosujących te produkty.
Mustaf medical jest od lat wiernym propagatorem sportu. Corocznie organizuje ogólnopolskie turnieje koszykówki. Posiada drużynę okręgową oraz zajmują się szkoleniem dzieci. Ponadto Firma mocna angażuje się w działania CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu) poprzez pomoc potrzebującym. Ponadto Mustaf Medical wspiera instytucje charytatywne tj.: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Hospicjum w Częstochowie oraz Zapal się na Niebiesko dla Autyzmu.

Relacje ze spotkań naszych klubowiczów

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x