Nowe możliwości tylko z Partnerskimi Klubami Biznesu!

Nowe możliwości tylko z Partnerskimi Klubami Biznesu!

Data publikacji:

  10:40 23 kwi 2021

Partnerskie Kluby Biznesu oferują sowim klubowiczom narzędzia, dzięki którym mogą oni wciąż rozwijać swoje firmy i wychodzić ze swoją ofertą do coraz to nowych osób. Dzięki temu klubowicze PKB dużo prężniej niż osoby, które nie posiadają żadnego wsparcia mają możliwość zapoznawania się z nowymi narzędziami oraz nowymi sposobami pozyskiwania nowych kontrahentów.

Odpowiadając na obecne potrzeby przedsiębiorców, którzy w związku z pandemią mają ograniczone możliwości sprzedaży swoich produktów lub usług, PKB wprowadza nowe rozwiązania mające na celu pomoc klubowiczom w tych trudnych czasach.

W związku z tym, że około 60% światowej sprzedaży odbywa się za pomocą platform sprzedażowych jedną z najnowszych usług, które Partnerskie Kluby Biznesu oferują swoim klubowiczom jest możliwość sprzedaży swoich produktów na platformach ogólnoświatowych, takich jakL AMAZON, eBay, Rakuten czy E,Leclerc. Dzięki temu członkowie klubów biznesu będą mieli możliwość docierania ze swoimi produktami do klientów nie tylko z rynku polskiego, ale również ogólnoświatowego! Dzięki temu przedsiębiorcy, których biznesy zostały ograniczone przez pandemię i odczuwają jej finansowe skutki będą mogli dalej sprzedawać swoje produkty, a przy okazji rozwijać swoje firmy i budować ich wizerunek na rynku ogólnoświatowym.

Oferta sprzedaży na platformach ogólnoświatowych skierowana jest w szczególności do:

- firm produkcyjnych,

- importerów

-dystrybutorów

Dzięki nowym rozwiązaniom, które wprowadzają PKB w czasach pandemii, a z których korzystać mogą przedsiębiorcy przynależący do organizacji, znacznie mniej mogą odczuć oni skutki pandemii i ograniczeń z nią związanych. Jeżeli i Wy chcielibyście mieć możliwość ciągłego rozwijania swojej firmy, pozyskiwania nowych klientów oraz wychodzenia ze swoją ofertą na rynki zagraniczne to zapraszamy do kontaktu z nami!

E-mail: biur@partnerskiekb.pl

Relacje ze spotkań naszych klubowiczów

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x