„Alternatywne finansowanie” szansą pozyskania środków dla MŚP?

Data publikacji:

  14:56 03 sie 2021

Czy istnieje alternatywne źródło finansowania dla MŚP?

W dzisiejszych czasach finansowanie firm to niezwykle ważna rzecz. Bardzo często przez brak płynności finansowej wiele ciekawych przedsiębiorst upada. W takim razie rodzi się pytanie - "Co zrobić, aby tego finansowania, a co za tym idzie żywotności firm było jak najwięcej"?

Odpowiedzią jest oczywiście pozyskanie takiego finansowania. Tylko co zrobić kiedy bank nie chce nam udzielić kredytu. Czy jestenieje jakieś alternatywne źródło, które pomorze sfinansować przedsięwzięcie?

O tym właśnie porozmawialiśmy z naszym gościem specjalnym:

Prezesem Zarządu Firmy AlterNatus - Dariuszem Wielochem

Rozmowę tradycyjnie przeprowadził - Przemysław Wichłacz

Zapraszamy na rozmowę

Relacje ze spotkań naszych klubowiczów

Najwięksi partnerzy

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

x