Podsumowanie roku 2018

Nowy rok to najlepszy czas na podsumowania i analizy. W przypadku naszego projektu Partnerskich Klubów Biznesu tym bardziej mieliśmy bardzo udany rok i mamy nadzieję, że 2019 będzie równie owocny.

Wystartowaliśmy z projektem w lutym 2017 w 7 klubach sportowych z różnych dyscyplin. Dołączyły do nas w trakcie jeszcze 3 kluby także 2017 rok zamknęliśmy liczbą 10 klubów biznesu.

W 2018 roku do naszego projektu dołączyło 15 klubów w tym pierwsze kluby z ekstraklasy oraz jeden klub z Anglii. Rok 2018 zamykamy liczbą 25 klubów biznesu. Jesteśmy też w trakcie rozmów z kolejnymi kilkunastoma klubami które są zainteresowane naszym projektem.

Cieszy też to, że oprócz klubów z Polski są też kluby z Czech i Słowacji. Także jak widać nasz projekt coraz bardziej staje się już projektem nie tylko ogólnopolskim jak to było do tej pory.

Jeżeli chodzi o statystyki z naszych spotkań to średnia frekwencja na każdym ze spotkań wynosiła od 40 – 150 firm. A łącznie w skali roku na naszych spotkaniach było ponad 12 tys. przedstawili firm.

Rekord pod względem frekwencji odnotowaliśmy w Koronie Kielce na którym było 150 firm.

A jeżeli chodzi o rekord pozyskanych nowych sponsorów w jednym miesiącu to pierwsze miejsce zajął Raków Częstochowa gdzie udało się podpisać 14 nowych umów !!!

scroll to top