Oferty BMW dla naszych Klubowiczów!

Nasz partner Centralny, BMW ma dla naszych Klubowiczów niesamowite oferty! Już dziś każdy z Was może mieć własny samochód Marki BMW. Osoby, które nigdy nie jeździły autem marki BMW mogą również udać się na jazdę próbną, podczas której wybiorą sobie auto, które chcą przetestować. Dzięki temu późniejsze podjęcie decyzji o wynajmie długoterminowym będzie już znacznie łatwiejsze.

Nasi klubowicze, dzięki obecnym nowym formom finansowania, jakim jest wynajem długoterminowy mogą już dziś za niewielkie kwoty jeździć najnowszymi modelami marki BMW!

Leasing jest to finansowanie połączone z wykupem samochodu zaraz po zakończeniu umowy, zaś w przypadku wynajmu długoterminowego po zakończeniu umowy samochód nie jest kupowany. Można wtedy wynająć kolejny upatrzony model.

Gorąco zachęcamy do korzystania z ofert przygotowanych specjalnie dla naszych Klubowiczów przez BMW!

Jeżeli chcecie otrzymać informacja na temat warunków wynajmu długoterminowego konkretnych modeli to zapraszamy do kontaktu z nami.

E-mail: biuro@partnerskiekb.pl

scroll to top